Profesionálné servisné služby

Naša spoločnosť Vám poskytuje pravidelné záručné a pozáručné prehliadky automobilov. Našou hlavnou prioritou je maximálna spokojnosť zákazníka.

 • Servis všetkých značiek osobných vozidiel, zabezpečujeme aj pravidelné záručné a pozáručné prehliadky
 • Servis úžitkových vozidiel do 3,5 t
 • Servis a výmena oleja
 • Pneuservis - prezúvanie, vyvažovanie, oprava defektov do 20 minút, skladovanie pneumatík, predaj pneumatík
 • 3D Geometria značky HPA
 • Servis a oprava automatickej prevodovky
 • Repasovanie diferenciálov
 • Diagnostika Vozidiel - Super VAG (VW GROUP), FOKOM (FORD + MAZDA), DELPHI, HELLA GUTMAN, LEXIA (PEUGEOT + CITROEN)
 • Autoelektrika
 • Servis a oprava klimatizácií - doplnenie chladiva, čistenie klimatizácií
 • Test bŕzd na brzdovej stolici Bosch
 • Výmena čelných alebo iných skiel automobilov
 • Montáž ťažných zariadení
 • Príprava a zabezpečenie STK
 • Tepovanie a čistenie interéru a exteriéru áut

Servis motora

Z technického hľadiska sú moderné automobily stále sofistikovanejšie, a tak predstavujú pre autoservisy neustálu výzvu a tlak na zdokonaľovanie svojho know-how. Sieť Bosch Car Service disponuje všetkými potrebnými znalosťami a najmodernejším diagnostickým vybavením pre kontrolu a servis všetkých komponentov zážihových, vznetových, ale aj elektrických a hybridných pohonných sústav.

> Výmena olejov a filtrov
> Hybridné a elektrické vozidlá
> Diagnostika motora
> Diesel servis

Servis brzdovej sústavy

Perfektne fungujúci brzdový systém je dôležitý nielen pre vás, ale aj pre všetkých ostatných účastníkov dopravy. Zostaňte v bezpečí a nechajte si pravidelne kontrolovať všetky komponenty brzdového systému, opotrebovateľné diely a komponenty asistenčných bezpečnostných systémov. V prípade potreby si dohovorte schôdzku s najbližším autoservisom siete Bosch Car Service pomocou nášho vyhľadávača.

> Servis a údržba brzdových systémov
> Diagnostika bezpečnostných systémov

Servis skiel

Perfektný stav skiel vášho vozidla je dôležitou súčasťou bezpečnosti a aj najmenšie poškodenie môže navodiť vážnu situáciu. Dbajte o sklá pravidelnou údržbou prípadne požiadajte odborníkov v autoservise Bosch Car Service.

> Na servisný balíček

Servis elektrickej sústavy

Najmä za chladného počasia je častým javom nesprávnej funkcie štartéra. Najčastejšou príčinou je slabý akumulátor alebo problémy s elektrickým systémom vozidla. V dnešných vozidlách sa čím ďalej častejšie vyskytuje aj systém Start/Stop, ktorého prípadné poruchy je schopný opraviť len odborne vyškolený a najmodernejšími systémami vybavený autoservis.

> Servis akumulátorov
> Diagnostika elektroniky
> Start/Stop systém

Inšpekcie a kontroly

Pravidelná kontrola a údržba vozidla je jediným spôsobom včasného zistenia akýchkoľvek ťažkostí a včasnej odbornej opravy. Tým zaistíte väčšiu bezpečnosť ľuďom vnútri a zvonku vozidla a takisto zachováte väčšiu hodnotu vozidla pri jeho budúcom predaji. Bosch Car Service môže ponúknuť nielen sezónnu údržbu a opravy, ale aj univerzálne balíčky služieb pre každý typ vozidla – bez straty záruky výrobcu.

> Technická kontrola, emisie
> Kontrola bezpečnej jazdy
> Kontrola so zachovaním záruky
> 10 bodová kontrola
> Preberacia kontrola
> Jarná kontrola
> Kontrola pred dovolenkou
> Kontrola pred zimou

Test svetlometov

Viac ako polovica vozidiel na ceste mala vážne nedostatky v systéme osvetlenia. Vidieť a byť videný – to sú životne dôležité argumenty v cestnej premávke. Pokiaľ chcete byť vždy v bezpečí, je vhodné nechať si svetlá svojho auta v pravidelných intervaloch kontrolovať v odbornom autoservise, len tak budete ideálne pripravení na zvládnutie krízových situácií za zhoršenej viditeľnosti.

> Na servisný balíček

Pneuservis

Bosch Car Service ponúka plnohodnotný pneuservis – od poradenstva pri nákupe, po montáž a výmenu letných a zimných pneumatík. V záujme prevencie jednostranného opotrebenia pneumatík vždy vykonávame kontrolu a podľa potreby aj nastavenie geometrie kolies vášho vozidla . V prípade potreby môžeme skladovať pneumatiky, vyvažovať kolesá, kontrolovať ich nahustenie a hĺbku vzorky – tým umožníme bezpečnú jazdu bez ohľadu na počasie.

> Na servisný balíček

Servis mechaniky

Väčšinu nehôd spôsobujú vozidla staršie ako 10 rokov s viac ako 150 000 najazdenými kilometrami. Mechanické súčasti v takých prípadoch už často svoje funkcie 100% nezvládajú. V týchto situáciách sa môžete spoľahnúť na vyškolený personál Bosch Car Service, ktorý dá všetko opäť do poriadku. Bohaté znalosti v spojení s najnovšími diagnostickými zariadeniami zaručujú rýchlu identifikáciu problému s výmenou všetkých chybných komponentov za náhradné diely v kvalite pre prvovýbavu.

> Na servisný balíček

Klima servis

Klimatizácia sa stala štandardným vybavením vo väčšine moderných áut, pretože vďaka nej je jazda pohodlnejšia a bezpečnejšia za každého počasia. To isté možno povedať o dovybavení nezávislým kúrením. Odborníci Bosch Car Service vám veľmi radi nainštalujú tieto systémy do vášho vozidla. A samozrejme sa môžete spoľahnúť na odbornú údržbu, opravy a čistenie na zaistenie komfortu a pohodlia pre všetkých cestujúcich vo vozidle.

> Na servisný balíček